Bezmaksas piegāde uz pakomātu pirkumiem virs 39,99 EUR
Kontakttālr. +371 29 394 145 | e-pasts: info@medicinasveikals.lv

Lai izvairītos no pārpratumiem noformējot pasūtījumu, lūdzam iepazīties ar zemāk norādītajiem noteikumiem iegādājoties preci mājaslapā medicinasveikals.lv

Vispārējie nosacījumi:

 • Mājaslapā medicinasveikals.lv visas cenas precēm ir norādītas ar PVN (21%).
  Preces cenā nav iekļauta maksa par piegādi. Piegāde ir atsevišķs pakalpojums, kura izmaksas aprēķina noformējot pasūtījumu.
 • Apmaksāt Jūsu pasūtījumu iespējams divos veidos: saņemot preci vai apmaksājot no mājaslapas. Online apmaksa (priekšapmaksa) ir obligāta, ja ir izvēlēti sekojoši piegādes veidi: DPD Pickup Paku Bode, Circle K, Omniva vai PastaStacija. Pārējos gadījumos (piegāde uz norādīto adresi, saņemšana veikalā) ir iespēja norēķināties preces saņemšanas brīdī.
 • Noformējot pasūtījumu nepieciešams norādīt elektronisko pasta adresi, lai mēs varētu Jūs informēt par pasūtījuma, vai, nepieciešamības gadījumā, varētu nosūtīt Jums instrukcijas, rēķinus-pavadzīmes utml. Dokumentāciju.
 • Pirms uzsākat lietot iegādāto preci, mēs mudinām Jūs rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju, preci lietot tikai tam paredzētajiem nolūkiem atbilstoši preces raksturojumam un ražotāja ieteikumiem.
 • Lūdzam Jūs rūpīgi apieties ar iegādāto preci visu tās ekspluatācijas garantijas laiku. Vēlams saglabāt oriģinālo iepakojumu un saglabāt dokumentus, kas saņemti kopā ar preci.
 • Preces atgriešana un pieņemšana garantijā notiek pēc LR distances līguma noteikumiem.
 • Preču atgriešanas un garantijas apkalpošanas jautājumos lūdzam rakstīt uz e-pastu: info@medicinasveikals.lv, norādot pasūtījuma numuru.
  Detalizēta informācija par preču atgriešanu / garantijām.
 • Visiem mājaslapā izvietotajiem materiāliem un cenām ir informatīvs raksturs un tas nav publisks reklāmas piedāvājums. Precizēt aktuālo cenu un skaitu noliktavā iespējams no mūsu menedžeriem zvanot pa telefonu vai rakstot uz e-pastu: info@medicinasveikals.lv.

Privātuma politika

Lai, bez kļūdām, sniegtu savus pakalpojumus, mēs ievācam, apkopojam, izmantojam un izpaužam informāciju, kas sevī iekļauj jūsu personas datus. Tanī pat laikā, mēs darām visu iespējamo, lai šo informāciju aizsargātu. Lūdzam, rūpīgi, izlasīt un iepazīties ar privātuma politiku pirms lietojat mūsu mājaslapu, lai uzzinātu kā šāda veida dati tiek izmantoti un aizsargāti. Privātuma politika attiecas tikai uz mūsu mājaslapu. Tā neattiecas uz citām vietnēm, kuras, ar hipersaišu palīdzību, ir piesaistītas mūsējai.

Lietojot mūsu mājaslapu vai mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat tālāk norādītajai privātuma politikai. Ja nepiekrītat mūsu politikai vai daļai no tās, lūdzam, sazināties ar juridisko konsultantu. Ja, pēc konsultācijas, joprojām nepiekrītat visai vai daļai no politikā izvirzītajiem noteikumiem, jums ir aizliegts piekļūt mūsu vietnei un lietot jebkādus mūsu sniegtos pakalpojumus. Uz visām jaunām funkcijām un rīkiem, kas tiek pievienoti pašreizējai mājaslapai arī attiecas šī privātuma politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

1. Atjauninājumi, papildinājumi, izmaiņas
1.1. Mēs paturam tiesības atjaunot, mainīt vai izmainīt jebkuru šīs Privātuma politikas daļu, veicot atjauninājumus un/vai grozījumus un/vai izmaiņas mūsu mājaslapā. Jūsu pienākums ir periodiski pārbaudīt, vai šajā lapā nav pievienotas jaunas izmaiņas. Jūsu turpmāka lapas izmantošana, pēc izmaiņu publicēšanas, automātiski nozīmēs, ka jūs piekrītat šādām izmaiņām. Gadījumā, ja jūs nepiekrītat kādam no grozījumiem un/vai izmaiņām un/vai atjauninājumiem, jums nekavējoties jāpārtrauc mūsu mājaslapas izmantošana.
1.2. Šajā lapā, jebkurā laikā, ir iespējams apskatīt jaunāko pakalpojumu sniegšanas noteikumu versiju. Šajā līgumā izmantotie virsraksti ir paredzēti tikai ērtībai un neierobežos, un neietekmēs šos noteikumus.

2. Piekrišana
2.1. Izmantojot šo vietni, jūs apliecināt, ka savā valstī esat sasniedzis pilngadību un esat devis mums savu piekrišanu jebkurai datu apstrādei, kā norādīts šajā dokumentā.
2.2. Kad jūs sniedzat mums personīgo informāciju noteiktam mērķim, mēs uzskatām, ka jūs pilnvarojat mūs to ievākt un izmantot, lai sniegtu mūsu pakalpojumus precīzi un efektīvi.
2.3. Ja mums ir nepieciešama jūsu personīgā informācija sekundāru iemeslu dēļ, piemēram, mārketinga, atsauksmju vai komentāru dēļ, mums būs nepieciešams rakstisks apstiprinājums no jums. Ja jūs, vispirms, sniedzat mums savu apstiprinājumu un pēc tam pārdomājat, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu.

3. Informācijas ievākšana un izmantošana
3.1. Mēs apkopojam un izmantojam jūsu informāciju tikai, cik tas ir nepieciešams mūsu pakalpojumu sniegšanai. Mēs apstrādājam jebkuru personīgo informāciju, ko apkopojam, apstrādājam un izmantojam, ievērojot konfidencialitāti un saskaņā ar likuma noteikumiem.
3.2. Informācija, ko mēs apkopojam un izmantojam, sevī ietver:
(a) Vārds, uzvārds, adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs, dzimšanas datums un jebkurš jūsu identitātes un/vai adreses apliecinājums, ko mēs varam pieprasīt, un/vai
(b) sarakstes starp mums un/vai
(c) informāciju, kas ir bijusi ievākta, izmantojot sīkfailus;
(d) zvani no mums un mums un/vai
e) aptaujas un/vai
(f) Jūsu IP adrese, sesijas laiks, pārlūkprogrammas veids, operētājsistēma un/vai
(g) Sīkāka informācija par mūsu lapas apmeklējumiem un/vai
(h) Cita informācija, ko varētu mums sniegt.

4. Informācijas ievākšanas mērķi
4.1. Parasti jūs varat apmeklēt mūsu vietni anonīmi. Šādā gadījumā mums būs piekļuve tikai jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja nosaukumam, informācijai par vietni, no kuras jūs tikāt novirzīts uz mūsu mājaslapu, un sadaļas, kuras skatījāt mūsu vietnē. Šī informācija tiek ievākta un analizēta statistikas nolūkiem un iekšējiem pētījumiem.
4.2. Pēc reģistrācijas mūsu vietnē, mēs varēsim piekļūt informācijai, ko paši mums sniedzat, un mēs varam izmantot šo informāciju, lai sniegtu jums savus pakalpojumus.
4.3. Attiecībā uz informāciju, kas iegūta no jums vai citādos veidos, mēs to varam izmantot iekšējiem mērķiem saistībā ar potenciāla projekta izstrādi un/vai esošo projektu un/vai pakalpojumu uzlabošanu.
4.4. Attiecībā uz informāciju, kas iegūta no jums vai citādos veidos, mēs to varam izmantot, lai ar jums sazinātos un informētu par mūsu pakalpojumiem, projektiem, turpmāko attīstību utt. Ja nevēlaties, lai mēs ar jums sazinātos, lūdzu, informējiet mūs rakstiski.
4.5. Pienācīgas pārbaudes un procedūru mērķiem.
4.6. Gadījumā, ja jūs pārkāpjat kādu no šīs Privātuma politikas un/vai Lietošanas noteikumu punktiem, mēs varam izmantot jūsu personīgo informāciju, lai ar jums sazinātos un/vai atrastu jūs un veikt visas nepieciešamās tiesiskās darbības pret jums.

5. Informācijas izpaušana
5.1. Mēs nedrīkstam izpaust jūsu personīgo informāciju, izņemot gadījumos, kad:
(a) mums to ir nepieciešamība darīt saskaņā ar likumu;
(b) esat sniedzis savu atļauju;
(c) ir nepieciešams, bez kļūdām, nodrošināt jums mūsu pakalpojumus;
(d) to pieprasa trešās puses (piemēram, banku iestādes, maksājumu apstrādātāji, citi pakalpojumu sniedzēji), lai sniegtu jums konkrētu pakalpojumu. Tiek pieņemts, ka no brīža, kad mēs izpaužam informāciju iepriekš minētajām personām un organizācijām, mēs neuzņemamies nekādu atbildību par to, kā viņi izmantos šāda veida informāciju.
(e) tas ir nepieciešams, lai novērstu krāpnieciskus darījumus un darbības, kuras veicat jūs vai trešā puse.
(e) mūsu mājaslapa/uzņēmums tiek iegādāts vai apvienots ar citu uzņēmumu, un jūsu dati var tikt nodota jaunajiem īpašniekiem, lai mēs varētu turpināt sniegt jums mūsu pakalpojumus.
(g) tas ir nepieciešams, lai aizsargātu mūsu tiesības un intereses un/vai trešo pušu tiesības un intereses, ja esat pārkāpis Privātuma politikas un/vai Pakalpojuma noteikumu nosacījumus.

6. Trešo pušu mājaslapas
6.1. Dažiem, trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, maksājumu apstrādātājiem, ir savas privātuma politikas attiecībā uz informāciju, kuru mums ir nepieciešams tiem sniegt saistībā ar jūsu darījumiem. Attiecībā uz šiem pakalpojumu sniedzējiem mēs iesakām izlasīt viņu privātuma politikas, lai jūs varētu saprast veidu, kādā šie pakalpojumu sniedzēji apstrādās jūsu personīgo informāciju.
6.2. Noklikšķinot uz saitēm mūsu vietnē, tās var jūs novirzīt uz citām lapām. Mēs neesam atbildīgi par citu vietņu privātuma politikām, un mēs iesakām izlasīt to konfidencialitātes politikas.
6.3. Tiklīdz jūs tiekat novirzīts uz trešās puses vietni vai lietojumprogrammu, šī konfidencialitātes politika un mūsu vietnes pakalpojumu sniegšanas noteikumi uz jums vairs neattiecas.

7. Drošība
Mēs izmantojam jaunākās datu aizsardzības tehnoloģijas, un mūsu vietnē ir ieviesti drošības pasākumi, kuri aizsargā pret jebkādu saņemto datu un informācijas nozaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu un pārveidošanu. Mēs konstanti cenšamies nodrošināt šādu datu un informācijas konfidencialitāti un uzlabot savas drošības sistēmas. Bet tomēr mēs nevaram garantēt, un jums nevajadzētu gaidīt no mums, ka visi dati un informācija, kas no jums ir ievākta vai citādi iegūta saistībā ar mūsu pakalpojumiem, vienmēr, paliks konfidenciāla un droša. Mēs neesam atbildīgi par jebkāda veida zaudējumiem, ko izraisījuši notikumi, kas nav mūsu kontrolē.

8. Sīkdatņu izmantošana
Sīkdatnes var tikt izmantotas, lai uzlabotu mūsu pakalpojumus. Izmantotās sīkdatnes neievāc personu identificējošu informāciju, un tās netiek izmantotas, lai jūs identificētu. Ja šādam pielietojumam nepiekrītat, varat iestatīt savā pārlūkprogrammā, lai tā jums paziņotu, kad tiek saņemts sīkfails, sniedzot iespēju atteikties no sīkfailu saņemšanas.

9. Kontaktinformācija
9.1. Papildus citiem personas datiem, mums ir svarīgi saglabāt jūsu kontaktinformāciju, lai vajadzības gadījumā ar jums būtu iespējams sazināties. Ja jūsu kontaktinformācija ir mainījusies, jums to ir nepieciešams atjaunot, sazinoties ar mums pa e-pastu vai citiem saziņas līdzekļiem. Mēs neesam atbildīgi par zaudējumiem, kas radušies jūsu bezdarbības un/vai jūsu personas un kontaktinformācijas neatjaunošanas dēļ.
9.2. Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu Privātuma politiku vai, ja vēlaties piekļūt, izlabot, grozīt vai dzēst savus personīgos datus, kas atrodas pie mums, lūdzu, sazinieties ar mums.

Pirkumu grozs

0
image/svg+xml

Jūsu grozs ir tukšs

Turpināt iepirkties