JŪRMALAS MEDICĪNAS PREČU VEIKALS

Kā iepirkties?

Lai iegādātos preces  mūsu internetveikalā, Jums ir jāizpilda daži vienkārši soļi:

1.Izmantojot "Produktu katalogu" vai "Meklēšanas" funkciju sameklējiet interesējošās preces un ielieciet  tās "Ielikt grozā".

2.Tālāk ejiet uz Grozu un "Noformējiet pirkumu".

3.Jums uz pasūtījuma formā norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta preču pavadzīme elektroniskā veidā (PDF formātā), ar norādītiem firmas rekvizītiem, kas nepieciešami apmaksas veikšanai. Maksājuma uzdevumā lūdzam norādīt  pasūtījuma veicēja Vārdu Uzvārdu un rēķina vai pavadzīmes numuru.

Ja prece pasūtījuma brīdī ir pieejama veikalā vai sadarbības partnera noliktavā, piegādi veicam 1-3 darba dienu laikā, ja nav atrunāti individuāli piegādes termiņi.

4. Apmaksājiet rēķinu 3 darba dienu laikā no izrakstīšanas brīža. Ja nesaņemsiet rēķinu 2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas, lūdzu sazienieties ar mums pa e-pastu: info@medicinasveikals.lv

5. Kad nauda ienāks mūsu bankas kontā, 2 darba dienu laikā mēs izsūtīsim preces pa pastu. Piegāde Latvijā aizņem 3-4 darba dienas. Ārpus Latvijas teritorijas prece tiek piegādāta 10 darba dienu laikā.

6. Preci varat saņemt arī mūsu veikalos maksājot ar karti vai skaidrā naudā uz vietas.

Ja prece, ko vēlaties iegādāties, nav pieejama veikalā  vai sadarbības partnera noliktavā, un tā ir speciāli jāpasūta, Jums būs jāveic garantijas iemaksa 50% apmērā no preces vērtības. Atlikusī summa būs jāsamaksā pie preces piegādes. Šajā gadījumā Jūs nevarat izmantot atteikuma tiesības. Ja tomēr atsakāties no preces, garantijas iemaksa tiek atgriezta 40% apmērā no preces vērtības. Garantijas summa pilnā apmērā tiek atgriezta tikai gadījumā, ja IK "RIAA" vienpusēji atkāpjas no līguma.

Lūgums veicot pasūtījumu norādīt telefona numuru un e-pasta adresi, uz kuriem mēs ar Jums varam sazināties, lai operatīvi informētu par visām izmaiņām, kas saistītas ar Jūsu pasūtījumu, piedāvātu preču alternatīvas, kā arī precizētu neskaidrības.

Precīzus datus par piegādi, par apmaksu, konkrētas preces pieejamību vai specifiku vienmēr ir iespējams noskaidrot ierakstot jautājumu zem konkrētas preces speciāli jautājumiem paredzētā formā vai rakstot uz e-pastu: info@medicinasveikals.lv