JŪRMALAS MEDICĪNAS PREČU VEIKALS

Pirksta pulsa oksimetrs MD300C15D

Pirksta pulsa oksimetrs MD300C15D
Modelis: Pirksta pulsa oksimetrs MD300C15D
Pieejamība: 1
77,00€
Bez nodokļa: 77,00€

Skābekļa līmenis asinīs ir viens no rādītājiem, kas vēsta par Covid-19 slimības gaitu. Ja pulsa oksimetrs fiksē būtiskas izmaiņas un saturācijas rādītājs krītas zem 94%, slimnieks var ātrāk vērsties pēc palīdzības, zvanot ģimenes ārstam, bet neatliekamajai palīdzībai, ja rādītājs ir 92%.

Kas ir pulsa oksimetrs

Pulsa oksimetrs ir neliela, knaģim līdzīga ierīce, kas mēra skābekļa līmeni asinīs un to pamatā izmanto ārstniecības iestādēs. Oksimetra atvērumā jāievieto pirksts, un pēc dažām sekundēm nelielajā ekrānā uzrādās divi skaitļi – viens, kas apzīmē asins piesātinājumu ar skābekli (%SpO2), un otrs, kas uzrāda tā brīža sirdsdarbības jeb pulsa ātrumu. Ierīce caur pirkstu izstaro dažādus gaismas viļņu garumus, nolasa asins krāsu spektru un uzrāda hemoglobīna piesātinājumu ar skābekli procentos. Šī procentuālā vērtība tiek saukta par asins skābekļa saturāciju vai SpO2. Pulsa oksimetrs uzrāda arī pulsa ātrumu, vienlaicīgi nosakot SpO2 līmeni. Normāla skābekļa saturācija veselam cilvēkam ir virs 95%.

Pulsa oksimetrs var palīdzēt agrīni ieraudzīt izmaiņas skābekļa piesātinājumā asinīs un ātrāk saņemt palīdzību. Tomēr jāņem vērā, ka pulsa oksimetrija ir tikai viens no kritērijiem, pēc kā tiek izvērtēta slimības smaguma pakāpe. Tikpat svarīgas ir sūdzības par elpas trūkumu, augstu temperatūru, ko ar pieejamajiem medikamentiem neizdodas pazemināt, tāpēc veselības stāvoklis jāvērtē pēc visiem slimības simptomiem.

Pulsa oksimetra lietošana ir vienkārša, bet jāņem vērā daži nosacījumi. Mērījums būs precīzāks, ja rokas tajā brīdī būs siltas. Parasti pulsa oksimetru liek uz rādītājpirksta, bet var likt arī uz rokas vidējā pirksta. Tā kā skābekļa līmenis asinīs var svārstīties, mērījumus ieteicams veikt atkārtoti un vairākas reizes dienā. Īpaši, ja ekrānā parādās pārāk zemi cipari, mērījums pēc brīža jāveic atkārtoti un uz cita pirksta. Neprecīzus mērījumus var izraisīt pārāk daudz cilvēka kustības, arī liels apkārtējais gaismas daudzums, tāpēc, ja nepieciešams, sensora daļa jāaizklāj. Arī gari, lakoti, ar akrilu un citām ilglaicīgām nagu lakām pārklāti nagi var ietekmēt rādījumus un uzrādīt zemāku skābekļa līmeni asinīs nekā tas ir patiesībā.

Pirksta pulsu oksimetra enerģijas patēriņš ir mazs, viegli lietojams un pārnēsājams. Novietojiet ierīci ar fotodiodes sensoru uz pirkstiem, uz ekrāna parādīsies dati par impulsu un skābekļa daudzumu. Kā rāda klīniskie pētījumi - šī ierīce ir ļoti precīza. Pulsa oksimetrs ir pārnēsājama ierīce, kas paredzēta neinvazīvām skābekļa uzņemšanas metožu mērīšanai arteriālajās asinīs, lai noteiktu pulsa ātrumu bērniem un pieaugušajiem slimnīcās, klīnikās un mājās.

IEKĻAUTS:

1 x pamatierīce

1 x siksniņa

1 x maciņš

2 x baterijas (AAA, 1.5V)

Produkta funkcijas:

1. Liels spilgtums LED / LCD ar skābekļa piesātinājumu un pulsa ātrumu displejā.

2. Divi displeji (LCD ekrānam, izņemot).

3. 2 gab. Baterijas AAA.

4. Ja netiek veiktas nekādas darbības vai ir konstatēts vājš impulsa signāls, oksimetrs automātiski izslēdzas pēc 8 sekundēm.

Lietošanas instrukcija:

1. Ievietojiet 2 AAA baterijas. 2. Novietojiet pirkstu pulsa oksimetrā. 3. Lai ieslēgtu pulsa oksimetra ierīci, nospiediet barošanas pogu. 4. Mērīšanas laikā roka ir nekustīga. Nevelciet pirkstu. Ieteicams sēdēt. 5. Mērījuma dati tiks parādīti ierīces ekrānā. Ir divu veidu iestatījumi. Katru reizi, kad pulsa oksimeters tiek ieslēgts, nospiežot barošanas pogu, tas mainīs displeja iestatījumu.

Darbina ar 2 AAA baterijām (iekļautas komplektā).

Beijing Choise Electronic Technoloy Co., Ltd.

Rakstīt atsauksmi

Vārds:


Atsauksmes teksts: Piezīme: HTML netiek atbalstīts.

Vērtējums: Slikti           Labi

Ievadiet attēlā redzamo drošības kodu: